Beata Klimek przygotowuje się do startu w wyborach
Beata Klimek, obecna prezydent miasta, choć oficjalnie nie ogłosiła jeszcze swojego udziału w nadchodzących wyborach, daje jasne sygnały o swoim przyszłym zaangażowaniu politycznym – jest już zarejestrowany komitet wyborczy pod jej imieniem. Wszystko wskazuje na to, że nie mamy do czynienia z domysłami czy spekulacjami, lecz z rzeczywistym przygotowaniem do startu w najbliższych wyborach.
Interesujące jest jednak to, że Beata Klimek tym razem nie zamierza wystartować pod dotychczasowym szyldem „Przyjazny Ostrów”. Zamiast tego, komitet wyborczy utworzony w jej imieniu nosi nazwę „Z SERCEM DO MIESZKAŃCÓW”, co może sugerować zmianę strategii lub podejścia do kampanii.
Chociaż formalnie lista osób wspierających Beatę Klimek nie została jeszcze ogłoszona, nieoficjalnie wiadomo, że dołączą do niej radni Milena Kowalska oraz Mariusz Leki. Obaj wcześniej startowali z list Koalicji Obywatelskiej, co dodaje im politycznej wiarygodności i doświadczenia.

Mała książka, wielka pasja – jak biblioteka rozwija młodych czytelników
Biegowe Święto w Tarchałach: Przyjdź i weź udział w największej imprezie w regionie!
Swojskie Spotkania z Folklorem: Magia Starej Obory w pełni!
Nowe kierownictwo Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Sośniach wybrane!
Raszków gospodarzem Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w kolarstwie szosowym!
Dni Sośni 2026 – dołącz do zabawy od 26 do 28 czerwca!