Samochód w ogniu po zderzeniu z przystankiem – tragiczny wypadek na DK25
Wczesnym rankiem dzisiejszego dnia na drodze krajowej nr 25, przebiegającej przez gminę Oleśnica, doszło do poważnego wypadku. W okolicach Brzezinki, na odcinku między Ostrowiną a Sokołowicami, samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni i z dużą siłą uderzył w betonowy przystanek autobusowy, co doprowadziło do natychmiastowego pożaru pojazdu.
W pojeździe znajdowała się jedna osoba, której niestety nie udało się uratować. Mimo podjętej akcji ratunkowej przez służby, obrażenia okazały się zbyt poważne. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano straż pożarną, policję oraz pogotowie ratunkowe, a działania były koordynowane pod nadzorem prokuratora.
Ruch na drodze krajowej nr 25 wstrzymany
Wypadek spowodował całkowite wstrzymanie ruchu na tym odcinku drogi. Kierowcy podróżujący tą trasą muszą się liczyć z poważnymi utrudnieniami, ponieważ droga jest nieprzejezdna w obu kierunkach.
Śledztwo w toku. Policja wraz z prokuraturą prowadzą postępowanie mające na celu wyjaśnienie przyczyn i dokładnych okoliczności tej tragicznej sytuacji. Zdarzenie to będzie szczegółowo analizowane, aby ustalić wszystkie aspekty i wyciągnąć niezbędne wnioski.

Recydywista zatrzymany z ponad 320 gramami narkotyków w Ostrowie Wielkopolskim
Czerwcowy weekend na drogach powiatu ostrowskiego: podsumowanie kontroli i incydentów
Termin zgłoszeń na półkolonie letnie 2026 przedłużony do 11 czerwca!
Kulisy reportażu i literatury faktu: Spotkanie z Piotrem Jaconiem
Wtórek: Uroczystość poświęcenia krzyża i radosny festyn dla rodzin
Grand Prix Komeda: Muzyczne i filmowe emocje w Ostrowie Wielkopolskim